Зобов’язання Volvo щодо обслуговування — Volvo Car – Київ Аеропорт

Зобов’язання Volvo щодо обслуговування

Обслуговування, у центрі уваги якого знаходитеся Ви та Ваші потреби

Коли Ваш автомобіль проходить обслуговування у дилерському центрі Volvo «Volvo Car – Київ Аеропорт», ми даємо Вам офіційну обіцянку. Вона називається «Зобов‘язання Volvo щодо обслуговування» та гарантує неперевершене поєднання якості, впевненості та експертних знань. По-перше, Ваш особистий консультант з питань обслуговування вирішить всі Ваші питання та забезпечить, що Ви дістанетеся потрібного Вам місця. Далі наші кваліфіковані техніки проведуть повну перевірку стану автомобіля, включаючи безкоштовне поновлення програмного забезпечення, гарантуючи найвищий рівень його функціонування.

PO

БЕЗКОШТОВНЕ ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМОБІЛЯ ДО ОСТАННЬОЇ ВЕРСІЇ ЗАВЖДИ ВКЛЮЧЕНО*

Команда Volvo постійно розробляє та покращує програмне забезпечення для своїх автомобілів. Це означає, що ваш Volvo може стати трохи краще під час кожного технічного обслуговування, адже до пакету послуг завжди входить безкоштовне оновлення програмного забезпечення. До числа функцій або систем, що підлягають оптимізації, входять кондиціонування повітря, дані про двигун та інформація для водія. * Застосовується до всіх моделей Volvo, починаючи з 1999 модельного року, окрім Volvo C70 –05, S/V40 –03, XC/V70 –00.

alternative_transport1

МИ ЗАВЖДИ ЗАПРОПОНУЄМО ВАМ АЛЬТЕРНАТИВНІ ВАРІАНТИ ЩОДО ТРАНСПОРТУ

Вам необов‘язково залишатися без засобу пересування, коли Ваш автомобіль проходить обслуговування. Саме тому ми полегшуємо Ваше життя, пропонуючи альтернативні варіанти щодо транспорту. Детальна інформація у Вашого особистого консультанта з питань технічного обслуговування.

МИ ЗАВЖДИ ПРОВЕДЕМО ПЕРЕВІРКУ СТАНУ ВАШОГО VOLVO З ОСОБЛИВОЮ УВАГОЮ НА БЕЗПЕЦІ

Ми підключаємо Ваш Volvo до комп‘ютеризованої системи діагностики з метою перевірити, чи правильно функціонують все системи. У рамках технічної перевірки ми також вивчаємо стан акумулятора. Багато сучасних пристроїв (такі як iPod, мобільні телефони, навігаційні системи тощо) беруть енергію від акумулятора, а завдяки перевірці його стану ми забезпечуємо Ваш спокій.

car_washing

МИ ЗАВЖДИ ПОМИЄМО ВАШ АВТОМОБІЛЬ ПІСЛЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Завжди приємно сідати в ідеально чистий та щойно вимитий автомобіль, а тому ми помиємо Ваш Volvo кожного разу, коли Ви залишите його на обслуговування у «Volvo Car – Київ Аеропорт». У рамках Зобов‘язання Volvo щодо обслуговування Ваш автомобіль не тільки обслуговують і перевіряють зсередини, але й миють та доглядають зовні.

master

ВИ ЗАВЖДИ ОТРИМАЄТЕ ОСОБИСТУ КОНТАКТНУ ОСОБУ, ЗАКРІПЛЕНУ СПЕЦІАЛЬНО ЗА ВАМИ

У рамках Зобов‘язання Volvo щодо обслуговування ми завжди надамо Вам персонального консультанта з питань технічного обслуговування, який спеціального навчений у Volvo та здатний відповісти на Ваші питання. Ваш персональний консультант з питань технічного обслуговування завжди готовий забронювати для Вас час проходження обслуговування або замовити інші роботи, такі як заміна шин або догляд за автомобілем.

alarm

МИ БЕЗ ДОДАТКОВОЇ ПЛАТИ ПРОДОВЖИМО ТЕРМІН ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ ВІД VOLVO НА ОДИН РІК

У рамках Оригінального обслуговування від Volvo ми безкоштовно продовжимо термін Технічної допомоги від Volvo  на один рік. Технічна допомога від Volvo означає, що у випадку несправності Ви можете цілодобово отримати допомогу у будь-якому місці у Західній Європі. Ми вирішуємо будь-які питання від заміни колеса з проколотою шиною до відшкодування витрат за проживання під час ремонту автомобіля. 

true_service

ОРИГІНАЛЬНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВІД VOLVO – НАЙКРАЩИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ ВАШОГО VOLVO

Регулярне обслуговування в авторизованому центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт» – це найкращий спосіб забезпечити безтурботне використання автомобіля. Тільки у офіційного дилера Ви гарантовано отримаєте пропозицію щодо ідеального поєднання оригінальних запчастин та унікальних методів Volvo, а також експертних знань спеціально навчених техніків Volvo. Ми «живемо та дихаємо» Volvo, і ми знаємо автомобілі, як свої п‘ять пальців.