Страхування — Volvo Car – Київ Аеропорт

Страхування

Офіційний дилер Volvo «Volvo Car – Київ Аеропорт» спільно з страховим партнером СК «ВіДі-Страхування» пропонує привабливі умови у сфері автострахування.

Страхова компанія «ВіДі-Страхування» входить до складу «ВіДі Груп», яка протягом багатьох років є активним учасником автомобільного бізнесу України, і, знаходячись у числі лідерів на ринку легкових автомобілів, виступає офіційним дилером автомобільних брендів зі світовим ім`ям.

Багаторічний досвід «ВіДі Груп» і страхове партнерство з одними з найбільших у Європі автомобільних дилерських центрів дозволяють СК «ВіДі-Страхування» найкращим чином розуміти потреби автомобілістів і, тим самим, надавати їм всеосяжний захист на професійному рівні, а також виконувати свої обов`язки з відновлювального ремонту у найкоротші терміни.

СК «ВіДі-Страхування» пропонує весь комплекс послуг зі страхування автотранспорту з високим рівнем сервісу.
Завдяки співпраці СК «ВіДі-Страхування» з офіційною станцією техобслуговування «Volvo Car – Київ Аеропорт», Клієнти, які є власниками автомобілів Volvo, можуть розпочати відновлювальний ремонт по гарантійному листу одразу ж після прийняття рішення про страхову виплату, не очікуючи перерахунку грошей від страхової компанії на рахунок СТО.

Переваги програми страхування КАСКО в СК «ВіДі-Страхування» для власників автомобілів Volvo:

 • Надання захисту автомобіля від усіх ризиків — повне КАСКО;
 • Визначення страхового відшкодування за рахунками СТО офіційного дилера «Volvo Car – Київ Аеропорт»;
 • Здійснення відновлювального ремонту на сертифікованому СТО «Volvo Car – Київ Аеропорт», що забезпечує оперативний високоякісний сервіс і дозволяє виконати ремонт автомобіля в стислі терміни;
 • Виплата страхового відшкодування без урахування зносу деталей автомобіля, що значно зменшує витрати власника у разі страхового випадку;
 • Можливість страхування з нульовою франшизою;
 • Виплата страхового відшкодування без необхідності надання довідки з ДАІ у разі ДТП за умови, що розмір пошкоджень не перевищує 10% від страхової суми (1 раз за строк дії договору);
 • В разі пошкодження виключно скляних деталей кузова автомобіля за умови відсутності інших пошкоджень/деформацій кузова і відсутності інших учасників події страхове відшкодування виплачується без довідки з компетентного органа (1 раз за термін дії договору страхування);
 • В страховому покритті немає відмови у виплаті відшкодування внаслідок грубого порушення правил дорожнього руху;
 • Відшкодування вартості отримання всіх необхідних документів для підтвердження страхових випадків;
 • Виїзд аварійного комісара на місце страхового випадку у будь-яку точку України за необхідністю;
 • Цілодобова інформаційно-консультаційна підтримка;
 • Отримання знижок за безаварійне водіння за умови подовження договору страхування.

Умови страхування для автомобілів, що перебувають у заставі в банку, можна дізнатися за телефоном (044) 503 35 55.

Щоб розрахувати суму страхування або отримати більш докладну інформацію про СК «ВіДі-Страхування», звертайтесь:

Телефон відділу продажів страхових продуктів: (044) 50 33 555

E-mail: info@vidi-insurance.com

Представництво в автосалоні «Volvo Car – Київ Аеропорт»: с. Чубинське, вул. Київська, 47, 7 хвилин від Києва по Бориспільському шосе.

Ліцензія Держфінпослуг України видана ТДВ «СК «ВіДі-Страхування» на здійснення добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного) АВ №500238 від 05.01.2010 р.