XC90 R-Design — Volvo Car – Київ Аеропорт
XC90 R-Design
VOLVO XC90 R-DESIGN
НАТХНЕННИЙ МИСТЕЦТВОМ КЕРУВАННЯ

Якщо Ви любите драйв, версія XC90 R-Design – саме для Вас. Ця унікальна комплектація уособлює непідробне задоволення від керування, сповненого стилю, чутливості та цілковитого контролю. Чіткі елементи дизайну підкреслюють динамічний характер позашляховика і надають йому більш спортивного й виразного вигляду. Зовнішність автомобіля вабить око з усіх ракурсів і беззаперечно свідчить про можливість дарувати неймовірні враження у кожній поїздці. Можете не сумніватись, ХС90 R-Design дійсно здатен на це!

R-Design – це Volvo у дизайнерській версії спортивних обладунків, що усім своїм виглядом недвозначно натякає на видатну динаміку. Зовнішність цього автомобіля зі спортивними нотками дійсно приваблива. Взяти хоча б унікальну глянцево-чорну решітку радіатора з обрамленням Silk Metal, передній спойлер, обрамлення вікон з оздобленням Silk Metal, накладки корпусів зовнішніх дзеркал з матовим оздобленням Bright Silver, виступаючі подвійні вихлопні труби та вражаючі 20-дюймові колеса. Унікальні світлодіодні фари забезпечують ідеальну видимість і чудову поставу на дорозі.

У салоні вас зустрічатимуть підсвічувані накладки порогів «R-Design» з оздобленням Silk Metal. Продовжують вишукану спортивну тему декоративні сітчасті вставки з матеріалу Metal Mesh, стельова панель кольору Charcoal, а також контурні сидіння з повним електричним регулюванням з унікальним оздобленням із комбінації текстилю зі шкірою Nubuck та шкіри Fine Nappa. Логотипи «R-Design», оздоблення сидінь контрастним швом, селектор АКП та кермо у перфорованій шкірі додатково посилюють враження від спортивної і разом із тим елегантної атмосфери салону. З настанням темряви свій внесок у створення ексклюзивної атмосфери у салоні вашого XC90 R-Design зробить найдосконаліша версія системи освітлення. Для відчуття максимального контролю версія R-Design отримала найбільший за розміром 12-дюймовий дисплей комбінації приладів та підкермові пелюстки перемикання передач.

Дизайн кузова не полишає жодних сумнівів щодо справжнього призначення XC90 R-Design. Ретельно відібрані кольори кузова цілковито відповідають динамічному характеру моделі, причому кожен із відтінків має свої унікальні нотки. Наприклад, ексклюзивна для версії R-Design фарба Bursting Blue «металік» підкреслює спортивний стиль автомобіля і чудово поєднується з глянцево-чорними елементами та вставками з оздобленням Silk Metal. П’ятиспицеві диски «R-Design» діаметром 20 дюймів або 22-дюймові диски кольору Matt Black з алмазною проточкою забезпечують неповторне позиціювання XC90 R-Design на дорозі, що виділяє його у цілком самостійний клас.

Усередині XC90 R-Design ви можете насолоджуватись динамічним, орієнтованим на водія інтер’єром, створеним виключно з першокласних матеріалів. Рельєфні контурні сидіння «R-Design» з електричним регулюванням забезпечать м’яку і разом з тим надійну підтримку навіть у найкрутіших поворотах, а ексклюзивне оздоблення зі шкіри Fine Nappa або її комбінації з текстилем та шкірою Nubuck, прикрашене контрастним швом, створює враження спортивного і водночас витонченого стилю. Салон кольору Charcoal ідеально довершують декоративні вставки з карбону або металічної сітки.

НАШІ ІННОВАЦІЇ
Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.