XC90 Inscription — Volvo Car – Київ Аеропорт
XC90 Inscription
VOLVO XC90 INSCRIPTION
НОВИЙ РІВЕНЬ РОЗКОШІ

Ексклюзивна версія XC90 Inscription покликана задовольнити найвибагливіші очікування від скандинавської розкоші. Вона викликає стійке відчуття елегантної витонченості. Кожну деталь дбайливо відбирали для того, щоб і ви, і пасажири насолоджувались вишуканою та надихаючою атмосферою. Неповторні риси ХС90 підкреслюють його розкішний вигляд, а високоякісний і майстерно припасований інтер’єр є ідеальним місцем для спокійних поїздок. Комплектація XC90 Inscription втілює у собі найвищі досягнення нашої гордої спадщини дизайну, орієнтованого передусім на людину. А що стосується інтелектуальної розкоші, доповненої неповторним стилем та прогресивним мисленням, тут XC90 Inscription просто немає рівних, як, власне, і Вам.

Напрочуд вишуканий XC90 Inscription демонструє глибинну сутність концепції сучасної розкоші. Виразна хромована решітка радіатора та нижні молдинги дверей з оздобленням Bright Deco забезпечують миттєву впізнаваність і виділяють ХС90 з натовпу, а добре продумані риси чудово пасують до непідвладного часові скандинавського дизайну. Великі 20-дюймові диски, схожі на шедеври ювелірного мистецтва, ідеально поєднуються з металевим блиском декоративних вставок «Bright Deco» та рейлінгами на даху. Разом з елегантними подвійними вихлопними трубами колеса підкреслюють впевнену поставу автомобіля. Унікальні світлодіодні фари забезпечують неповторний вигляд та чудову оглядовість уночі.

Щоразу при відкриванні дверей вас зустрічатиме привітне сяйво накладок порогів з емблемою «Inscription». Продовжують тему розкоші оригінальні високоякісні матеріали, які дозволяють відчути неповторну атмосферу спокійного відпочинку в умовах цілковитого благополуччя. Ви і пасажири зможете розслабитись на сидіннях Comfort з електричним регулюванням, оздоблених шкірою Fine Nappa. Довершують салон Inscription декоративні вставки з натурального дерева Linear Walnut, тканинні килимки «Inscription», а також найкраща версія системи фонового світла. Якщо бажаєте ще більше комфорту, оберіть сидіння з функціями вентиляції та масажу. Завдяки панорамному даху кожен пасажир ХС90 зможе насолоджуватись яскравим світлом і свіжим повітрям. Великий 12-дюймовий дисплей комбінації приладів та зручний селектор профілів руху між передніми сидіннями додатково посилюють відчуття цілковитого контролю.

НАШІ ІННОВАЦІЇ
Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.