XC90 Excellence — Volvo Car – Київ Аеропорт
XC90 EXCELLENCE
VOLVO XC90 EXCELLENCE
ДОСКОНАЛИЙ В УСЬОМУ

В основі Volvo XC90 Excellence лежить унікальна концепція, сутність якої полягає у поєднанні всіх переваг нашого легендарного позашляховика з розкішшю сучасного преміального седану. Втілюючи найкращі досягнення скандинавського дизайну та взірцеву майстерність, цей чотиримісний позашляховик з багатим оснащенням дозволяє поглянути на розкіш з цілковито нової точки зору.

У бездоганному салоні домінує атмосфера абсолютного спокою та розкішного усамітнення, насолоджуватись якою можете і ви, і ваші гості. Обравши одне з передніх місць чи вирішивши розслабитись на задньому сидінні, ви зможете поніжитись у першокласному комфорті оздоблених шкірою Fine Nappa окремих крісел з функціями вентиляції та масажу. П’ять програм масажу на трьох швидкостях, підколінні упори з електроприводом, задні сидіння з широкими вигнутими підголівниками та збільшений простір для ніг перетворюють салон XC90 Excellence на подобу SPA-курорту. Для зручності задня центральна консоль оснащена окремими складаними лотками для речей, оздоблених шкірою.

Volvo XC90 Excellence здивує вас двома унікальними келихами для шампанського, виготовлені компанією Orrefors® зі справжнього шведського кришталю, а зручно розташований між
задніми сидіннями охолоджуваний відсік захистить напої від нагрівання.

Акустична система Premium Sound від компанії Bowers & Wilkins подарує справжню насолоду від об’ємного звучання улюбленої музики з відтворенням найтонших нюансів.

Удосконалена пневматична підвіска з електронним управлінням та п’ятьма режимами роботи забезпечує бездоганну плавність ходу на будь-якому покритті. Сучасна 4-зональна система клімат- контролю з фільтром-іонізатором гарантує життєдайну свіжість повітря у салоні навіть у забрудненій місцевості. Панорамний дах підсилює відчуття світла і простору. Доповнюють атмосферу всеосяжної розкоші підлогові килимки з густим ворсом, шкіряне оздоблення ручок дверей, сонцезахисних козирків і передньої панелі, а також вставки з натурального дерева Linear Walnut.

НАШІ ІННОВАЦІЇ
Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.