XC90 Т8 TWIN ENGINE — Volvo Car – Київ Аеропорт
XC90 HYBRID
VOLVO XC90 Т8 Twin Engine
Потужність, що повністю Вас задовольнить

Надпотужний гібридний Volvo XC90 T8 забезпечує дивовижні робочі характеристики, не ставлячи під сумнів паливну економічність та низький рівень викидів.

Прогресивний підхід Volvo до розкоші і динаміки яскраво відображає топова силова установка T8 Twin Engine AWD, в якій 2,0-літровий бензиновий Drive-E з подвійним наддувом комбінується з електромотором. Перевагами гібридного привода, що може заряджатися від електромережі, є не тільки неабияка потужність та економічність. Завдяки тому, що компактна батарея високої ємності розташована по центру автомобіля уздовж тунелю трансмісії, модифікація XC90 T8 Twin Engine AWD вирізняється взірцевою керованістю.

XC90 безперечно може грати роль безшумного міського авто, могутнього позашляховика, універсального семимісного автомобіля або надійного партнера у найскладніших умовах.

4-1-story_carousel-power_page

Повністю заряджена батарея XC90 T8 Twin Engine AWD обіцяє до 40 км пробігу на електричній тязі з нульовими викидами і можливість насолоджуватись тишею, чого буде цілком достатньо для більшості варіантів повсякденної експлуатації.

Чистоту електричного режиму вашого XC90 T8 Twin Engine AWD символізує важіль селектора зі шведського кришталю від компанії Orrefors®.

6-ext_feat_1-design_page
171024_emblem_twin_engine_t8_volvo_s90_inscription_white-1

Протягом свого життя, наш XC90 споживатиме менше пального порівняно із конкурентами, що значно зменшить витрати на пальне та знизить показники викидів CO2.

Відчуйте інтелектуальну міць нового гібридного Volvo XC90 T8.

У Вашому розпорядженні два двигуни та п’ять режимів руху, в кожному з яких автомобіль по-різному використовує бензиновий і електричний силові агрегати. Перемикання здійснюється за допомогою п’яти кнопок на перемикачі режимів руху: Pure, Hybrid, Power, All wheel drive та Off-Road

У режимі Pure, Volvo ХС90 Twin Engine є повноцінним електрокаром, що використовує виключно тягу електромотора. Запас ходу на повному заряді акумулятора становить до 40 кілометрів. При русі зі швидкістю до 120 км/г повна зарядка авто займе приблизно 4 години.

Hybrid – це стандартний режим, в якому автомобіль працює як класичний гібрид. Збалансоване використання бензинового двигуна і електромотора дозволяє забезпечити суттєву економію палива і максимально знизити обсяги викидів шкідливих речовин: витрата складає 2,1 л / 100 км, кількість виробленого СО2 не перевищує 49 г / км.

Режим Power забезпечує автомобілю максимальну потужність і динамічне прискорення за рахунок одночасного використання тяги обох двигунів. Сукупна потужність бензинового двигуна і електромотора складає 408 кінських сил, а максимальний крутний момент перевищує 600 Нм. Завдяки цим показникам Volvo ХС90 Twin Engine розганяється з місця до 100 км / год всього за 5.6 секунди!

Режим All wheel drive забезпечить Вам максимально впевнений та комфортний руху на будь якій дорозі

Off road режим – завдяки диференціалу підвищеного тертя, системі допомоги на крутих спусках\підйомах та збільшеному на 40 мм кліренсу (у разі якщо автомобіль оснащено регулюємою пневмопідвіскою) Ви зможете дозволити собі пригоди на бездоріжжі

НАШІ ІННОВАЦІЇ
Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.