Volvo Personal Service (VPS) — Volvo Car – Київ Аеропорт
Volvo Personal Service (VPS)
МИ ПОЛЕГШИМО ВАШЕ ЖИТТЯ
Ми розробили новий підхід до сервісного обслуговування, в рамках якого ми піклуємося не лише про ваш автомобіль, але й про вас.

Ми вважаємо, що сервісне обслуговування не повинно створювати додаткових проблем. Тому ми переглянули традиційну ідею візиту до автомайстерні. Ми вирішили залишити старі методи роботи у минулому, розробивши новий підхід до сервісного обслуговування. Воно стало швидшим та ефективнішим. Віднині ми дбаємо не лише про ваш автомобіль, але й про вас.

Більш швидке та просте обслуговування

Представляємо Вашій увазі новий підхід до сервісного обслуговування — VolvoPersonal Service (VPS). Ми прагнемо забезпечити Вам більш швидке та ефективне обслуговування. Відтепер наші спеціалісти працюють в командах. Сам процес обслуговування, який триває не більше години, нагадує роботу на піт-стопах у сучасному автоспорті. Вам не потрібно нічого робити. Ви можете трішки відпочити, доки чекаєте.

Використовуйте свій час з користю

Поки ми оглядаємо Ваш автомобіль, пройдіть у нашу вітальню. Ми пропонуємо комфортну зону відпочинку з безкоштовним Wi-Fi, частування та журнали. Все для того, щоб Ви змогли максимально ефективно використати свій час. Ви не встигнете й озирнутися, як ми закінчимо процес обслуговування, помиємо Ваш автомобіль, і він буде готовий везти Вас у справах.

У вашого автомобіля з’явиться особистий консультант

Зовсім скоро у всіх автомобілів Volvo з’явиться особистий консультант, який надаватиме повний спектр послуг, починаючи від вибору дати обслуговування і закінчуючи техоглядом. Ви постійно спілкуватиметесь з одним спеціалістом, тому він буде знати все про вас та ваш автомобіль.

Використовуйте свій час з користю