Оригінальні запчастини — Volvo Car – Київ Аеропорт

Оригінальні запчастини

НОВЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ VOLVO

Ми створюємо автомобілі Volvo, щоб Ви могли насолоджуватись кожною хвилиною володіння. А відтепер бути власником вашого Volvo стало ще вигідніше, адже оригінальні запчастини та витратні матеріали для вашогоVolvo стали доступніші до 20%!*

Відповідно запчастини для технічного обслуговування в офіційній дилерській мережі стали вигідніші:

tablica

 

 

 

 

 

При виробництві автомобілів Volvo використовуються найбільш витривалі та якісні складові компоненти. Їх спроектовано саме для Вашого автомобіля Volvo. Вони регулярно проходять контроль якості перед встановленням на автомобіль. Саме тому для вашої безпеки Volvo рекомендує використовувати лише оригінальні запасні частини.

Лише використання оригінальних запчастин та витратних матеріалів Volvo гарантує Вам правильну роботу всіх систем автомобіля. Як наприклад, для правильної роботи системи City Safety, яка зараз є стандартною для всіх автомобілів, обов’язково потрібні оригінальні гальмівні диски та колодки.

 

Кожна оригінальна запчастина Volvo оптимізована для надання найкращих експлуатаційних якостей та забезпечення найефективнішого ремонту. Саме тому «Volvo Car – Київ Аеропорт» використовує тільки оригінальні запчастини Volvo.

Завжди очікуйте найкраще!

 

*Зниження цін стосується оригінальних запасних частин Вольво, які відносяться до груп DC11-12 за класифікацією заводу-виробника. Розмір зменшення рекомендованих цін у відсотках обчислено виходячи з цін, що діють з 01 грудня 2016 року по відношенню до цін, станом на 30 листопада 2016 року. Для підбору каталожного номеру конкретно для Вашого автомобіля будь ласка звертайтесь до консультантів з сервісу за телефоном +38 (044) 591 75 75