Sensus — Volvo Car – Київ Аеропорт
SENSUS
Підключайтеся та отримуйте приємні враження
Sensus — це наш спосіб забезпечити ваш зв’язок з автомобілем Volvo та зовнішнім світом. Ця інтелектуальна технологія здатна зробити кожну подорож більш захопливою та полегшити ваше життя. Інтуїтивна система Sensus робить ваш Volvo частиною вашого цифрового світу та дозволяє завжди залишатися на зв’язку.
Технологія до ваших послуг

Наші легкі у користуванні екрани з високою роздільною здатністю, рульове колесо, функція керування голосом та дисплей на рівні лобового скла, на якому відображається потрібна інформація, дозволяють не відволікатися від дороги. Sensus — це інноваційна технологія, якою ви можете скористатися у будь-яку мить. Вона відкриває для водія новий вимір інформації, розваг та зв’язку. Sensus стане не тільки вашим незамінним помічником у дорозі, але й розважить вас, адже система оснащена найновітнішими аудіосистемами, які забезпечують прекрасне звучання музики.

Залишайтеся на зв’язку

Автомобілі Volvo, оснащені системою Sensus, будуть невід’ємною частиною вашого життя та допоможуть постійно бути на зв’язку.

Проста та корисна система з привабливим інтерфейсом

Гарний та простий дизайн Sensus ідеально підходить до традиційного шведського інтер’єру, який поєднує в собі натуральні високоякісні матеріали та інтуїтивні, прості у використанні інтерфейси.

Полегшіть собі життя, надавши системі свої дані

Ми використовуємо новітні технології, щоб полегшити ваше життя. Дані, які ваш автомобіль передає в хмарний сервіс Volvo Cloud, дозволяють підвищити рівень безпеки та обслуговування. Ми робимо все, щоб зробити ваше життя комфортнішим.