Спеціальні умови на проведення сезонної перевірки Вашого Volvo з вигодою 25%! | Volvo Car – Київ Аеропорт Спеціальні умови на проведення сезонної перевірки Вашого Volvo з вигодою 25%! — Volvo Car – Київ Аеропорт

Спеціальні умови на проведення сезонної перевірки Вашого Volvo з вигодою 25%!

Шановні власники автомобілів Volvo!

Пропонуємо Вашій увазі  спеціальну сервісну пропозицію «Весна 2017», яка покликана підготувати Ваш Volvo до весняно-літнього сезону за особливо привабливою ціною.

Спеціальна пропозиція діє з 01 березня по 15 травня 2017р.

В період дії спеціальної пропозиції комплекс сервісних послуг пропонується за спеціальною фіксованою ціною і обійдеться Вам дешевше, ніж оплата робіт, що проводяться окремо.

 

До пакету «Весна 2017» входять наступні послуги:

  • Шиномонтаж та балансування
  • Діагностика ходової (в т.ч. перевірка остаточної товщини гальмівних дисків та колодок)
  • Перевірка стану щіток склоочищувача
  • Комп’ютерна діагностика (зчитування DTC)
  • Перевірка зовнішніх світлових приладів
  • Перевірка продуктивності системи кондиціонування повітря

Вартість пакета послуг «Весна 2017» становить 777,60 гривень

Нагадуємо Вам, що комплекс діагностично-профілактичних робіт, після експлуатації автомобіля в осінньо-зимовий період, є обов’язковим і проводиться з метою виявлення та усунення можливих несправностей, від яких безпосередньо залежить подальша комфортна, безвідмовна і безпечна експлуатація Вашого Volvo.

 

Тільки в офіційному сервісному центрі «Volvo Car — Київ Аеропорт» Вам запропонують найвищий рівень обслуговування Вашого автомобіля за новим стандартом Volvo Personal Service (VPS).

VPS, це абсолютно новий підхід до сервісного обслуговування, в рамках якого ми піклуємося не лише про Ваш автомобіль, але й про Вас.

Детальніше про новий стандарт Volvo — Volvo Personal Service Ви можете дізнатись за посиланням

 

Деталі за телефоном (044) 591 75 75 (Вартість дзвінків згідно тарифів операторів зв’язку)

Отримати онлайн консультацію

 

Будьте впевнені, обслуговуючи свій автомобіль у дилерському центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт», Ви гарантовано отримуєте якісний результат!

 

«Volvo Car — Київ Аеропорт» — Ваш дилер Volvo на Бориспільському шосе!

Тел. (044) 591 75 75

www.airport.volvocarsdealer.com

 

*Строк дії пропозиції з 01.03 по 15.03.2017. *Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки в розмірі 25% від регулярної вартості робіт. Право на отримання знижки розповсюджується на всі автомобілі Volvo,  що придбали повний пакет послуг «Весна 2017» на сервісі дилерського центру  «Volvo Car – Київ Аеропорт» Знижки по даній пропозиції не підсумовуються з іншими знижками ТОВ «ВіДі Нордвей», у тому числі за Програмою лояльності. Право на отримання знижки на роботи згідно з даною пропозицією мають тільки фізичні особи.  Додаткова інформація за телефоном відділу сервісу: (044) 591 75 75.