Офіційний сервісний центр «Volvo Car – Київ Аеропорт» що на Бориспільському шосе, пропонує познайомитися! — Volvo Car – Київ Аеропорт

Офіційний сервісний центр «Volvo Car – Київ Аеропорт» що на Бориспільському шосе, пропонує познайомитися!

Шановний Клієнт!

Ви є щасливим володарем автомобіля Volvo і ще жодного разу не відвідували офіційний сервісний центр  «Volvo Car – Київ Аеропорт», що на Бориспільському шосе?

Тоді ми пропонуємо познайомитися!

І на честь нашого знайомства ми даруємо Вам знижку на сервісні роботи* в розмірі 20% ( за винятком кузовних та мийно-прибиральних робіт).

Отримати знижку дуже просто – необхідно всього лише оформити заявку на обслуговування Вашого Volvo на нашому сайті.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців сервісу «Volvo Car – Київ Аеропорт» за телефоном: +38 (044) 591 75 75

Спеціальна пропозиція діє в період з 01 січня по 31 березня 2019р.
Найвищим пріоритетом для кожного співробітника дилерського центру є Ваше 100% задоволення, тому ми завжди прагнемо перевершити Ваші очікування і зробити Ваш візит до нашого автосалону легким та приємним.

Ми пропонуємо Вам  найвищий рівень обслуговування Вашого автомобіля за новим стандартом Volvo Personal Service (VPS).

Детальніше про новий стандарт обслуговування VPS від Volvo Ви можете дізнатись за посиланням  

 

Обслуговуйте Ваш автомобіль в сервісному центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт» легко і швидко!

 

«Volvo Car – Київ Аеропорт» — Ваш дилер Volvo  на Бориспільському  шосе

www.airport.volvocarsdealer.com

 

**Строк дії пропозиції з 01.01 по 31.03.2019. Знижка в розмірі 20 % розповсюджується на автомобілі, які жодного разу не проходили будь-яке сервісне обслуговування на сервісі дилерського центру «Volvo Car – Київ Аеропорт»,. Акційна пропозиція не додається до інших акційних пропозицій, знижок та бали по Бонусній програмі лояльності на картки клієнтів не нараховуються. Право на отримання знижки на сервісні роботи (за винятком кузовних та мийно-прибиральних робіт) згідно з даною пропозицією мають тільки фізичні особи, за адресою : вул. Київська, 47, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл., Україна. Додаткова інформація за телефоном відділу сервісу: (044) 591 75 75.