Бактерицидне очищення системи кондиціювання вашого автомобіля з вигодою до 30%* у ДЦ «Volvo Car – Київ Аеропорт» — Volvo Car – Київ Аеропорт

Бактерицидне очищення системи кондиціювання вашого автомобіля з вигодою до 30%* у ДЦ «Volvo Car – Київ Аеропорт»

Із 01 січня по 31 березня 2019 року в ДЦ «Volvo Car – Київ Аеропорт», що на Бориспільському шосе, діють спеціальні умови на проведення бактерицидного очищення системи кондиціювання автомобілів Volvo — 30% на роботи, які необхідні для виконання чистки системи кондиціонування та 20 % на рідину для чистки системи кондиціювання.*. Якщо потрібно замінити фільтр салону, ви отримаєте 10% знижку на регламентні роботи.

Отримати знижку дуже просто:  треба оформити заявку на обслуговування вашого Volvo на нашому сайті або завітати до нашого дилерського центру «Volvo Car – Київ Аеропорт».

Для виконання робіт з бактерицидного очищення системи кондиціонування наші фахівці використовують спеціальний професійний пристрій. Ця новітня розробка поєднала в собі високу ефективність очищення й легкість застосування. У процесі очищення виконується також перевірка фільтра салону.

Бактерицидне очищення систем кондиціонування сприяє видаленню грибка, що є причиною неприємного запаху в салоні автомобіля, а також небезпечних бактерій, вірусів, пилових кліщів і алергенів. Усі операції здійснюються без розбирання вузлів системи кондиціонування з використанням високоякісних матеріалів, тому ця процедура виконується швидко й безпечно.

Тож бактерицидне очищення системи кондиціонування  дозволяє зберегти здоров’я автовласника та його пасажирів, створити й постійно підтримувати відповідний мікроклімат у салоні автомобіля під час подорожей.

Обслуговуйте ваш Volvo у сервісному центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт» легко та швидко!

Деталі за телефоном (044) 591 75 75 (Вартість дзвінків згідно тарифів операторів зв’язку)

Будьте впевнені, обслуговуючи свій автомобіль у дилерському центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт», Ви гарантовано отримуєте якісний результат!

 

«Volvo Car — Київ Аеропорт» — Ваш дилер Volvo на Бориспільському шосе!

Тел. (044) 591 75 75

www.airport.volvocarsdealer.com

*Спеціальна пропозиція діє з 01.01.2019 по 31.03.2019. Під вигодою мається на увазі: зниження вартості на 30% на роботи, які необхідні для виконання чистки системи кондиціювання від регулярної вартості робіт., зниження вартості рідини для чистки системи на 20% від загальної вартості та зниження вартості фільтра на 10% від загальної вартості. Ця пропозиція не додається до інших акційних пропозицій та знижок, бали за бонусною програмою лояльності на картки клієнтів не нараховуються. Право на отримання знижки на сервісні роботи (окрім кузовних та мийно-прибиральних робіт) згідно з цією пропозицією мають тільки фізичні особи в ДЦ «Volvo Car – Київ Аеропорт» за адресою : вул. Київська, 47, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл., Україна. Додаткова інформація за телефоном відділу сервісу: (044) 591 75 75.