Салон — Volvo Car – Київ Аеропорт

Салон

Ласкаво просимо до «Volvo Car – Київ Аеропорт»

У квітні 2016 року в одному з кращих автомістечок України розташованому в 7 хвилинах їзди від Києва по Бориспільському шосе, відчинив свої двері новий дилерський центр — «Volvo Car – Київ Аеропорт».

«Volvo Car – Київ Аеропорт», це 1-й і єдиний дилерський центр Volvo в Україні, побудований за 3S концептом, відповідно до новітніх стандартів. Дилерський центр «Volvo Car – Київ Аеропорт» надає своїм клієнтам повний спектр послуг — тест-драйв, покупку автомобіля, страхування, лізинг, кредит, трейд-ін, запчастини та оригінальні аксесуари.

У світлому і просторому шоу-румі представлені останні новинки модельного ряду Volvo, в комфортній зоні відпочинку Вас очікує запашна кава і доступ до інтернету Wi-Fi а з Вашим автомобілем працюють справжні професіонали.

За більш ніж 85-річну історію, компанія Volvo зарекомендувала себе як виробник високоякісних, преміальних автомобілів з унікальним скандинавським дизайном. Основними цінностями шведського концерну, як і багато років тому, так і сьогодні залишаються — якість, дизайн, екологічність і безпека. На сьогоднішній день бренд Volvo готовий запропонувати своїм покупцям широку модельну лінійку, від хетчбеків і седанів бізнес класу до кросоверів і великих позашляховиків з широким діапазоном унікальних аксесуарів і двигунів. При цьому компанія дбає про навколишнє середовище, забезпечуючи свою продукцію технологіями, покликаними збільшити продуктивність і максимально скоротити витрату палива і шкідливі викиди в атмосферу.