XC90 — Volvo Car – Київ Аеропорт
XC90
ШВЕДСЬКА ГРАЦІЯ
Гармонійний дизайн – це справжня лаконічна розкіш з новітніми системами безпеки та комфортним салоном на 7 пасажирів.
УВАГА ДО ДЕТАЛЕЙ
Мистецька майстерність

Всі елементи, виготовлені з найякісніших матеріалів, як-от м’яка шкіра та текстуроване дерево, створюють гармонійне поєднання. Досконалості додають унікальні деталі, наприклад, кришталевий важіль перемикання передач та вентильовані передні контурні сидіння з функціями масажу, а також поперекова підтримка з електроприводом з можливістю регулювання в 4 напрямках.

Асистент дальнього світла

Вам більше не доведеться переходити з ближнього на дальне світло, адже асистент дальнього світла буде контролювати перехід автоматично, реагуючи на автомобілі, які рухаються у зустрічному напрямку.

Park Assist

Система допомоги при паркуванні Park Assist — це ваш персональний помічник для ідеального паркування. Він знаходить відповідне місце для паркування, а потім бере на себе керування та направляє автомобіль туди.

Адаптивний круїз-контроль

Навіть під час обгону вам не потрібно думати про транспортні засоби попереду, які рухаються повільніше, ніж ви. Система допоможе вам підтримувати потрібну швидкість, а ви зможете насолоджуватися спокійною та безпечною поїздкою.

Sensus Connect

Вбудовані USB-роз’єми та інші додаткові входи, бездротове підключення до телефону через Bluetooth та широкосмугова технологія дозволяють вам цілковито налаштуватися на поїздку у вашому авто.

Система Sensus Navigation

Sensus Navigation стає частиною вашого цифрового світу. Ця система не відволікає вас від керування автомобілем, адже вона легка у користуванні. З її допомогою вам буде легше орієнтуватися у просторі.

Premium sound

Завдяки неймовірно реалістичному звучанню та більш глибоким басам ця звукова система забезпечує унікальне сприйняття звуку кожним пасажиром.

Система Volvo On Call

Контролюйте свій автомобіль натиском однієї кнопки. Аварійна служба та служба відстежування у поєднанні з додатком полегшать ваше життя.

Кожну деталь розроблено з метою зробити керування автомобілем простішим, приємнішим та менш напруженим.
МАЙБУТНЄ БЕЗПЕКИ
Завжди на сторожі

Ваш XC60 може відчути пішоходів та велосипедистів, які повертають у бік, й підготувати гальма до раптової зупинки. Якщо дійсно немає часу чекати, ваш автомобіль Volvo може загальмувати замість вас, щоб уникнути зіткнення. Отже, безпека вашого автомобіля поширюється й на людей навколо вас.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ
Безкомпромісність

Ми збільшили потужність та покращили екологічний слід автомобіля XC90. Отже, ми втілюємо в життя наш девіз, який полягає в тому, що ви не повинні жертвувати потужністю та надзвичайними дорожніми якостями автомобіля заради ККД та низького рівня викидів CO2. Передбачено різні режими керування, як-от Comfort та Off Road, для будь-яких погодних умов та доріг.

«ПРИВІТ, ЛЮБИЙ АВТОМОБІЛЮ»
Sensus

Систему розроблено таким чином, щоб при взаємодії вона була якомога природнішою та інтуїтивно зрозумілішою. Достатньо лише сказати, що вам потрібно, або натиснути кнопку для швидкого управління наявними системами.

Рішення Sensus поєднують в собі високотехнологічні інформаційно-розважальні функції. Завдяки вбудованій точці доступу ви та ваш XC90 завжди знаходитеся на зв’язку.

Спрощені навігаційні можливості вдало інтегровані в приладову панель. Прокладіть маршрут за допомогою голосової команди або скористайтеся своїм смартфоном, щоб зробити це дистанційно.

Повністю графічний цифровий дисплей водія, кнопки на кермі та голосові команди. Просто скажіть, щоб прокласти маршрут, перемкнути музику, зробити дзвінок або відправити текстове повідомлення.

Ми відтворили звук концертного залу Гетеборга, зробивши 800 окремих замірів, щоб якомога точніше передати чистоту звуку.

Ваш автомобіль наче знаходиться в смартфоні. Скористайтеся програмою, щоб отримати доступ до технічної допомоги на дорозі, заблокувати/розблокувати двері, запустити двигун і навіть обігріти/охолодити салон.

У ПОШУКУ НОВИХ ВІДЧУТТІВ
Маневрений ХС60
ХС60 було ретельно спроектовано, щоб запропонувати вам максимальну маневреність на будь-якій дорозі, за будь-якої погоди.
НАШІ ІННОВАЦІЇ
Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.