V90 — Volvo Car – Київ Аеропорт
V90
ШВЕДСЬКА РОЗКІШ
Новий V90
Вершина сучасної розкоші у формі універсалу.
Перевтілення класики

Універсал Volvo — легенда автомобільної галузі. Проте завдяки новому V90, він виглядає ще прекрасніше.

Технологія Twin Engine

Завдяки двомоторному двигуну Т8, Volvo V90 досягає виключної безкомпромісної продуктивності. Три різні режими керування створенні для задоволення всіх потреб.

Режим Hybrid надає можливість пересуватися м’яко та економічно. У виключно електричному режимі подорож стає тихою та із рівнем викидів шкідливих газів на рівні нуля. У режимі Power поєднання роботи бензинового двигуна та електричної сили надає максимальної потужності.

Легкий. Просторий. Елегантний.

Ознайомтесь із салоном Volvo V90.

Дослідіть світлий та просторий скандинавський інтер'єр, який створюється завдяки панорамному даху. Відкритий він чи закритий, він поєднує вас із навколишнім світом навіть коли ви знаходитесь у салоні авто.

Інтегрований у структуру автомобіля вентильований сабвуфер та високочастотний динамік є основою прогресивної аудіо-системи Bowers & Wilkins.

Оберіть свій режим для подорожі із 4-зонним клімат-контролем, який дозволяє пасажирам на 4 сидіннях індивідуально контролювати температуру повітря.

«V90 потужний та впевнений, але заспокоюючий. Це автомобіль, яким ви будете управляти з гордістю.» —
МАКСИМІЛІАН МІССОНІ, ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ У НАПРЯМКУ ДИЗАЙНУ ЕКСТЕР’ЄРУ.
НАШІ ІННОВАЦІЇ
Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.