V90 Cross Country — Volvo Car – Київ Аеропорт
V90 Cross Country
АБСОЛЮТНО НОВИЙ V90 CROSS COUNTRY
СТИЛЬНІ
ПРИГОДИ
Із витонченеми чистими лініями та
позашляховими можливостями абсолютно новий
V90 Cross Country створено для того, щоб ви
отримували ще більше задоволення від
улюблених справ.
«Ви не зрозумієте життя, якщо не будете жити наповну прямо зараз.»
— Алан Уотс
Потужність, яку можна побачити

Поєднання скандинавських форм із майстерністю в справжньому позашляховику, який не боїться жорстких погодних умов. Великі колеса та збільшений кліренс надають вам упевненості на будь-якій дорозі; передній захисний піддон і колісні арки кольору Charcoal (або ж у колір кузова) непомітно зливаються з бамперами.

Дістаньтеся ще далі

Система допомоги контролю при спуску та повний привод забезпечать неперевершену прохідність в складних умовах. Вибирайте режими водіння, які відповідають вашим потребам: Comfort, Eco, Dynamic, Off-Road або Individual. У режимі Individual ви можете налаштувати автомобіль так, неначе його створили для вас по спеціальному замовленню.

Чудові матеріали, передові технології
Прагнення простору

Скандинавські форми оживають у просторому та добре освітленому салоні — місці, де розкіш у поєднанні з технологіями перетворює подорож на казку.

Справжній звук

Високоякісний звук аудіосистем Bowers & Wilkins переносить вас прямо на сцену до ваших улюблених виконавців.

Дихайте вільно

Із системою ClearZone дихайте повітрям чистішим, ніж ззовні автомобіля. Система поглинає мікроскопічні часточки та запахи, повітрозабірники зачиняються, якщо рівень забруднення зростає.

Чудово освітлений простір

Насолоджуйтесь природним освітленням у салоні. Панорамний дах з висувною сонцезахисною шторкою, яка складається за задніми сидіннями, створює легке відчуття невимушеності в салоні.

Блискавична реакція

Система City Safety — це ваш другий пілот, який попередить про небезпеки та допоможе уникнути аварії, автоматично гальмуючи автомобіль. Система помічає пішоходів, велосипедистів та великих тварин.

Знайдіть власний шлях

Дістаньтесь куди завгодно швидко та просто за допомогою навігаційної системи Sensus Navigation. Чутлива та природна система Sensus дозволить бути завжди на крок попереду, точно спрямовуючи ваш рух.

Потрібна заміна в дорозі?

Система Pilot Assist перетворює подорож на відпочинок. Pilot Assist оптимізує кермування, спрямовуючи автомобіль уздовж дорожнього маркування, навіть на автомагістральних швидкостях.

Залишайтеся на зв’язку

Програма Volvo On Call* з’єднує вас та ваш Volvo зі світом, дозволяючи управляти автомобілем з телефону: від попереднього розігріву салону до створення точки доступу Wi-Fi. *На даний момент недоступно для українського ринку.

ЦЕ ВАША ПОДОРОЖ
Дізнайтеся більше про те, як створити власний ідеальний Volvo V90 Cross Country
НАШІ ІННОВАЦІЇ
Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.