V60 Cross Country — Volvo Car – Київ Аеропорт
V60 Cross Country
Міцний і вишуканий
Ви отримаєте незабутній досвід водіння – спеціально для любителів дизайну, природи та пригод.
ВДОСКОНАЛЕНА КЕРОВАНІСТЬ
На всіх дорогах, як вдома

Будь-яка дорога підійде, якщо ви за кермом V60 Cross Country. Цей автомобіль має великий дорожній просвіт, що дає змогу долати будь-які дороги в будь-яку погоду, а повнопривідна версія додає ще більше можливостей.

Якщо на шосе вам треба повернути на високій швидкості, система контролю тягового зусилля на поворотах створить неймовірне захоплення від руху.

Асистент дальнього світла

Вам більше не доведеться переходити з ближнього на дальне світло, адже асистент дальнього світла буде контролювати перехід автоматично, реагуючи на автомобілі, які рухаються у зустрічному напрямку.

Park Assist

Система допомоги при паркуванні Park Assist — це ваш персональний помічник для ідеального паркування. Він знаходить відповідне місце для паркування, а потім бере на себе керування та направляє автомобіль туди.

Адаптивний круїз-контроль

Навіть під час обгону вам не потрібно думати про транспортні засоби попереду, які рухаються повільніше, ніж ви. Система допоможе вам підтримувати потрібну швидкість, а ви зможете насолоджуватися спокійною та безпечною поїздкою.

Повний привід

Система допомоги при спуску з гори дозволяє просто та безпечно долати будь-які схили, особливо на слизькій дорозі та в інших складних погодних умовах.

Міцна конструкція

Будь-яка подорож у цьому позашляховику буде безпечною, адже завдяки своїй міцній конструкції автомобіль випромінює рішучість.

Підвіска та контроль

Векторизація крутного моменту забезпечує надзвичайний комфорт водієві автомобіля, а також ідеальне керування та стійкість на будь-яких дорогах.

Sensus Connect

Вбудовані USB-роз’єми та інші додаткові входи, бездротове підключення до телефону через Bluetooth та широкосмугова технологія дозволяють вам цілковито налаштуватися на поїздку у вашому авто.

Система Sensus Navigation

Sensus Navigation стає частиною вашого цифрового світу. Ця система не відволікає вас від керування автомобілем, адже вона легка у користуванні. З її допомогою вам буде легше орієнтуватися у просторі.

Premium sound

Завдяки неймовірно реалістичному звучанню та більш глибоким басам ця звукова система Premium sound забезпечує унікальне сприйняття звуку кожним пасажиром.

Система Volvo On Call

Контролюйте свій автомобіль натиском однієї кнопки. Аварійна служба та служба відстежування у поєднанні з додатком полегшать ваше життя.

Динамізм і універсальність, міцний зовнішній вигляд і можливості позашляховика.
ВІДМІННИЙ В УПРАВЛІННІ
Зручний та спортивний

Зручне сидіння – це ваш зв’язок з дорогою. Шкіряні спортивні сидіння Volvo V60 Cross Country настільки зручні, що ви не захочете, щоб ваша подорож закінчувалася. Якщо ви їдете звивистим шляхом, сидіння міцно утримає вас на місці, даючи відчуття повного контролю.

SENSUS
Підключайтеся до Інтернету в будь-якому місці

У Volvo V60 Cross Country ви завжди будете онлайн, доки є стільниковий сигнал.

Спрощена система навігації майстерно інтегрована у панель приладів. Ви можете встановити напрямок руху, використовуючи голосове управління або за допомогою свого смартфона, і навіть віддалено.

Неймовірне задоволення під час кожної поїздки – аудіосистема преміум-класу від "Harman Kardon". Наші найкращі програми для пошуку музики вже встановлені в системі.

Наче ваш автомобіль у вашому смартфоні. Використовуйте програму для доступу до технічної допомоги у дорозі, блокування/розблокування дверей, запуску двигуна, навіть розігрівання/охолодження салону.

Витончений цифровий дисплей з засобами управління на кермі або голосом. Просто скажіть, щоб встановити напрямок, вмикайте музику, телефонуйте або надсилайте текстові повідомлення.

НАШІ ІННОВАЦІЇ
Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.