S90 — Volvo Car – Київ Аеропорт
S90
АБСОЛЮТНО НОВИЙ S90
Інновації, створені у Швеції
Створено для водія

Справжній автомобіль для водіїв, це очевидно ще навіть до старту двигуна, коли Ви дивитись на панель приладів та передню консоль, яка направлена на водія. Навіть після двох чи трьох годин керування, Ви виходите з авто і почуваєтесь спокійно і розслаблено, як і на початку подорожі. Дизайн та якість керування в повній гармонії.

І всередині, і зовні нового S90, ви відчуєте неймовірну турботу і увагу. Від рідкісних північних пород деревини до витонченої контурної лінії на капоті, кожна деталь є яскравим прикладом справжньої скандинавської майстерності.
Park Assist

Система допомоги при паркуванні Park Assist — це ваш персональний помічник для ідеального паркування. Він знаходить відповідне місце для паркування, а потім бере на себе керування та направляє автомобіль туди.

Камера 360˚

Камера з кутом огляду 360˚ полегшує процес паркування та маневрування на низьких швидкостях на вузьких вулицях. Водій бачить все, що відбувається навколо автомобіля, адже зображення з камери проектується на центральний дисплей.

Pilot Assist

Технологія допомоги водієві Pilot Assist автоматично підтримує задану швидкість або відстань до автомобіля попереду, а також контролює, щоб ваш автомобіль рухався в межах обраної смуги руху.

Визначення великих тварин

Новий Volvo S90 визначає на дорозі пішоходів, велосипедистів та, вперше у світі, великих тварин. Ваш автомобіль попередить вас та у разі необхідності загальмує, якщо ви не встигнете відреагувати.

Асистент дальнього світла

Асистент дальнього світла
Вам більше не доведеться переходити з ближнього на дальне світло, адже асистент дальнього світла буде контролювати перехід автоматично, реагуючи на автомобілі, які рухаються у зустрічному напрямку.

Система City Safety

Система Volvo City Safety стане у пригоді у разі ризику зіткнення з транспортними засобами, які повільно рухаються попереду вашого автомобіля або стоять позаду.

Sensus Connect

Вбудовані USB-роз’єми та інші додаткові входи, бездротове підключення до телефону через Bluetooth та широкосмугова технологія дозволяють вам цілковито налаштуватися на поїздку у вашому авто.

Система Sensus Navigation

Sensus Navigation стає частиною вашого цифрового світу. Ця система не відволікає вас від керування автомобілем, адже вона легка у користуванні. З її допомогою вам буде легше орієнтуватися у просторі.

Premium sound

Інноваційна аудіосистема Premium sound від Bowers & Wilkins включає в себе вентильований сабвуфер, який вбудований в салон автомобіля, а також динамік високих частот, інтегрований у панель приладів.

Розетки

Розетки 12 В біля переднього та заднього сидінь дозволяють користуватися електронними приладами, наприклад ноутбуком. Увімкніть його у розетку, щоб попрацювати, переглянути фільм або ТВ-шоу.

Панель приладів

Завдяки панелі приладів на вітровому склі вся важлива інформація завжди перед очима у водія. Він не відволікається від дороги.

Технологія Apple CarPlay

Непомітно поєднана із центральним дисплеєм вашого автомобіля, технологія Apple CarPlay дозволяє вам насолоджуватися у вашому Volvo S90 всім, що ви любите у вашому iPhone.

Інновації з думкою про людей

Безпека світового класу є закономірним результатом креативності та винахідливості інженерів Volvo Cars.

Технологія City safety

Абсолютно новий S90 виявляє пішоходів, велосипедистів та — вперше в світі — великих тварин на дорозі. Автомобіль попередить Вас, і в разі необхідності, застосує гальма, якщо Ви не відреагували, навіть в темряві. Ця система також працює, коли є ризик зіткнення при русі на невеликій швидкості або із статичними об’єктами.

Безпека світового рівня

Перша в світі технологія, розроблена Volvo Cars, яка завдяки підрулюванню попереджає з’їзд з дороги на високій швидкості. Вона допоможе повернутись у смугу руху, якщо Ви з’їхали на край дороги.

Підтримка у дорозі

В наші дні, допоміжні функції в автомобілі роблять процес керування безпечнішим та приємнішим. Система Pilot Assist автоматично підтримує задану швидкість або відстань до автомобіля, що рухається попереду, а також м’яко коректує положення керма, щоб автомобіль рухався в обраній смузі руху.

НАШІ ІННОВАЦІЇ
Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.