S60 Cross Country — Volvo Car – Київ Аеропорт
S60 Cross Country
БУДЬ-ЯКА ДОРОГА, БУДЬ-ЯКА ПОГОДА
Шведська розкіш з авантюрним настроєм – цей спортивний седан виділяється з усіх.
ВПЕВНЕНИЙ ДИЗАЙН
Унікально виразна
постава

Цей S60 Cross Country демонструє ставну, сильну зовнішність, яка відповідає його високій потужності. Інтегровані вихлопні труби відображають його спортивний характер, тоді як просторий шкіряний салон з ергономічними спортивними сидіннями говорить про справжню розкіш.

Асистент дальнього світла

Вам більше не доведеться переходити з ближнього на дальне світло, адже асистент дальнього світла буде контролювати перехід автоматично, реагуючи на автомобілі, які рухаються у зустрічному напрямку.

Адаптивний круїз-контроль

Навіть під час обгону вам не потрібно думати про транспортні засоби попереду, які рухаються повільніше, ніж ви. Система допоможе вам підтримувати потрібну швидкість, а ви зможете насолоджуватися спокійною та безпечною поїздкою.

Park Assist

Система допомоги при паркуванні Park Assist — це ваш персональний помічник для ідеального паркування. Він знаходить відповідне місце для паркування, а потім бере на себе керування та направляє автомобіль туди.

Sensus Connect

Вбудовані USB-роз’єми та інші додаткові входи, бездротове підключення до телефону через Bluetooth та широкосмугова технологія дозволяють вам цілковито налаштуватися на поїздку у вашому авто.

Система Sensus Navigation

Sensus Navigation стає частиною вашого цифрового світу. Ця система не відволікає вас від керування автомобілем, адже вона легка у користуванні. З її допомогою вам буде легше орієнтуватися у просторі.

Premium sound

Завдяки неймовірно реалістичному звучанню та більш глибоким басам ця звукова система забезпечує унікальне сприйняття звуку кожним пасажиром.

Система Volvo On Call

Контролюйте свій автомобіль натиском однієї кнопки. Аварійна служба та служба відстежування у поєднанні з додатком полегшать ваше життя.

Покращений контроль і більш захоплююче водіння – в будь-яку погоду, на будь-якій місцевості.
ВДОСКОНАЛЕНА КЕРОВАНІСТЬ
Справжня гармонія підвищеної прохідності

Підвищене відчуття контролю зі збільшеним дорожнім просвітом і міцною конструкцією дають упевненість у розширенні меж можливого.

Векторизація крутного моменту та система контролю тягового зусилля під час проходження поворотів створюють відчуття спортивного автомобіля. Нові колеса підвищеної прохідності та високопрофільні шини додають комфорту й захисту.

НАШІ ІННОВАЦІЇ
Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.