IntelliSafe — Volvo Car – Київ Аеропорт
INTELLISAFE
Щоденне переосмислення безпеки

Наше бачення: Завдання до 2020 року полягає в тому, щоб в новому автомобілі Volvo не гинула та не отримувала серйозних травм жодна людина.

Це демонструє всю серйозність, з якою ми ставимося до безпеки. IntelliSafe – це наш спосіб привнести в повсякдення зручність та спокій, куди б ви не прямували: від функцій, що надають підтримку під час керування автомобілем, до функцій, що допомагають уникнути аварій та забезпечують захист, коли така аварія стається.

ПІДТРИМКА ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Робимо щоденне керування автомобілем ще приємнішим
Ми спростили керування автомобілем, зробивши процес легшим та безпечнішим, куди б не вела вас дорога. Вам залишається лише відкинутися на спинку сидіння та отримувати задоволення від поїздки.
Адаптивний круїз-контроль

Adaptive Cruise Control забезпечує дотримання безпечної дистанції до автомобіля, що рухається попереду. Завдяки цьому ви почуваєте себе за кермом набагато розслабленішим, зокрема під час повільного руху містом.

Камера з оглядом на 360°

Отримайте огляд з висоти пташиного польоту, завдяки чому ви можете бачити перешкоди під будь-яким кутом. Це перетворює паркування та маневрування в умовах тісного простору на дріб’язкову справу.

Система допомоги при паркуванні.

Дозвольте нам припаркуватися замість вас. Увімкніть систему допомоги при паркуванні (Park Assist Pilot), під’їдьте до місця паркування та відпустіть кермо. Автомобіль бере керування на себе та дає вам знати, коли треба гальмувати.

Активні фари дальнього світла

Уявіть відсутність потреби перемикати вночі фари ближнього та дальнього світла. Активні фари дальнього світла автоматично виявляють інші транспортні засоби, пішоходів та велосипедистів і тимчасово затінюють промінь світла.

Інформування про наявність автомобілів в «мертвій зоні»

Змінюйте ряд руху, знаючи, що ви повністю поінформовані про автомобілі навколо вас завдяки радарним датчикам, які за необхідності попереджають вас про небезпеку.

Дотримання траєкторії руху

Якщо ваш автомобіль починає сходити зі своєї смуги, то тоді спрацьовує наша система попередження про відхилення від траєкторії руху (Lane Keeping Aid), обережно спрямовуючи вас назад на смугу та посилаючи вам попереджувальні вібраційні сигнали.

CITY SAFETY
ЗБЕРЕЖЕННЯ ВСЕОСЯЖНОГО КОНТРОЛЮ В МІСТІ
Система City Safety надає допомогу, коли рух транспорту раптово зупиняється, готуючи гальма до швидшого реагування або автоматично гальмуючи в разі відсутності часу на належну реакцію.
Захист пішоходів

Система виявлення пішоходів розпізнає людей, які рухаються поблизу автомобіля, для уникнення аварій. Вона навіть гальмує замість вас, якщо цього вимагає ситуація.

Захист велосипедистів

Якщо велосипедист повертатиме перед вашим автомобілем, наша система виявлення велосипедистів попередить вас за допомогою сигнальної лампи, що загориться на лобовому склі, та загальмує замість вас в разі необхідності швидких дій.

Система попередження про можливе зіткнення

Система попередження про можливе зіткнення сканує всі об’єкти на відстані 150 метрів попереду автомобіля. А якщо аварія неминуча, вона попереджає вас і готує гальма до різкої зупинки.

ЗАХИСТ
Всебічна безпека
На дорозі трапляються несподівані речі, тому ми створили функції, які дозволяють тримати вас в безпеці навіть в разі зіткнення.
Подушка безпеки для пішоходів

Подушка безпеки для пішоходів – технологія, вперше розроблена компанією Volvo, – автоматично спрацьовує, накриваючи лобове скло та зменшуючи силу удару. Безпечний автомобіль повинен забезпечувати захист як всередині, так і зовні.

Ремені безпеки

Ми винайшли триточковий ремінь безпеки у 1959 році, і це все ще найкращій захід безпеки, який ми наразі маємо. Тепер наші ремені безпеки автоматично натягуються за декілька тисячних секунди після зіткнення.

Надміцна конструкція

Наші захисні каркаси, виготовлені з надміцної боровмісної сталі, а також більш легких сортів сталі, витримують сильні удари під час зіткнень, розсіюючи енергію та забезпечуючи вашу безпеку.

АВТОПІЛОТ
Подорожуйте спокійніше, безпечніше та з меншим впливом на довкілля
Автомобілі, що можуть їздити самостійно, – це вже не наукова фантастика для компанії Volvo Cars. Найближчим часом ваш автомобіль Volvo зможе управляти кермом, самостійно прискорюватися та гальмувати, з успіхом доставляючи вас до міста призначення у повній безпеці
НАШІ ІННОВАЦІЇ
Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.