Drive-E — Volvo Car – Київ Аеропорт
Drive-E
Інновації, спрямовані на екологізацію їзди на автомобілях.

А якщо б ви могли поєднати потужність, високий ККД та надзвичайний водійський досвід з раціональним керуванням?

Нове покоління наших силових агрегатів Drive-E зробило саме це, дозволяючи вам насолоджуватися бадьорою поїздкою по дорозі, але зі значно меншими витратами пального та значно меншим рівнем викидів.

Але ніхто не зупиняється на досягнутому. Силовий агрегат Drive-E є втіленням суцільної прихильності принципам сталого розвитку. Все, починаючи з матеріалів наших автомобілів до заводів, створюється поряд із впровадженням підходу дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

СИЛОВІ АГРЕГАТИ
Потужність, компактність, продуктивність.

Наші абсолютно нові силові агрегати Drive-E поєднують низьке споживання пального та рівень викидів, притаманний чотирициліндровому двигуну, але разом з тим забезпечують керованість та високі робочі характеристики, яких зазвичай досягають завдяки шести- або восьмициліндровим двигунам. Результат: плавність, потужність, менша кількість зупинок.

PLUG-IN HYBRIDS
Краще для вас. Краще для планети.

Враження від керування залежать лише від вашого вибору. Це може бути наш автомобіль Plug-in Hybrid з дизельним двигуном або автомобіль Plug-in Hybrid з бензиновим двигуном з технологією Twin Engine. Щоб обрати необхідну потужність, достатньо просто перемкнути режими керування автомобілем.

Для потужності та ефективності

Перейдіть в режим Power для спортивної та чутливої їзди, зберігаючи при цьому низький рівень споживання пального та викидів.

Для максимальної екологічності

Їздите лише на роботу? Перейдіть в режим Pure/Eco для нетривалих поїздок містом. Ви не витратите жодної краплі пального, а ваш автомобіль не продукуватиме викидів в атмосферу.

Для найбільшої оптимізації керування

В режимі Hybrid паралельно застосовуються електричний та бензиновий двигуни, а їх робота оптимізується відповідно до доріг, якими ви прямуєте.

CLEANZONE
Ковток свіжого повітря

CleanZone – це наш підхід до якості повітря в салоні вашого автомобіля. Компанія Volvo пропонує систему Interior Air Quality System, що перевіряє повітря, яке надходить ззовні, на предмет наявності забруднюючих речовин та за необхідності перекриває повітропроводи. Вугільний фільтр також захищає вас від шкідливих для здоров’я викидів автомобіля та неприємних запахів, отже ви можете спокійно вдихати та видихати повітря, ні про що не турбуючись.

НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
Створення екологічно стійкого майбутнього

В компанії Volvo нічого не робиться без урахування довгострокової відповідальності щодо охорони навколишнього середовища. Саме тому ми створюємо енергоефективні автомобілі, слідкуємо за чистотою на заводах, і навіть мінімізуємо наш загальний вплив на навколишнє середовище, використовуючи при виробництві кожного автомобіля 85% вторинної сировини.

НАШІ ІННОВАЦІЇ
Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.