XC60 New — Volvo Car – Київ Аеропорт
ХС60 New
Наступний етап еволюційного розвитку динамічного позашляховика.
АБСОЛЮТНО НОВИЙ ХС60
Створено для водія

Пропонуємо Вам нову модель Volvo XC60, де практичний дизайн поєднується із чудовим салоном, а технології стають одним цілим із автомобілем. Це позашляховик із унікальним скандинавським характером

Створений із вишуканих природніх матеріалів новий ХС60 є втіленням сучасного скандинавського дизайну. Натуральне дерево, високоякісний метал та красиві деталі створюють неповторне поєднання, що робить кожну поїздку особливою.
Ваш захист

Наша остання технологія безпеки допомагає безтурботно керувати Volvo XC60 і уникати зіткнень. Під час руху на високій швидкості вона здійснює ледь відчутні повороти керма і знімає напругу під час водіння, утримуючи авто у своїй смузі руху.

Все під контролем

Пневматична підвіска забезпечує ідеальний баланс між комфортом та керованістю. Плавний хід автомобіля, незалежно поверхні дороги, дарує водію впевненості, що все під контролем.

Вільні руки

Якщо Ваші руки заняті, не потрібно ставити усі речі на землю, щоб відкрити автомобіль. Volvo XC60 двері багажного віділення можна відкрити і закрити провівши ногою під бампером авто.

Визначення великих тварин

Новий Volvo ХС60 визначає на дорозі пішоходів, велосипедистів та, вперше у світі, великих тварин. Ваш автомобіль попередить вас та у разі необхідності загальмує, якщо ви не встигнете відреагувати.

Система Active High Beam

Наші найсучасніші світлодіодні фари забезпечують прекрасне освітлення, покращують видимість при поворотах та оптимізують видимість без ризику засліплення інших водіїв завдяки постійній адаптації режиму освітлення. Ви можете навіть не вимикати дальнє світло – при появі зустрічного чи попутного транспорту система приглушить дальнє світло настільки, наскільки це необхідно, щоб не засліпити інших водіїв.

Система City Safety

Система Volvo City Safety стане у пригоді у разі ризику зіткнення з транспортними засобами, які повільно рухаються попереду вашого автомобіля або стоять позаду.

Система Volvo On Call

Управляйте своїм XC60 із будь-якої точки світу завдяки Volvo ON Call, яка дозволяє перевіряти рівень пального, відкривати та закривати авто, а також завчасно нагрівати або охолоджувати салон.

Система Sensus Navigation

Sensus Navigation стає частиною вашого цифрового світу. Ця система не відволікає вас від керування автомобілем, адже вона легка у користуванні. З її допомогою вам буде легше орієнтуватися у просторі. Зручний портретний формат екрана відображає більший відрізок дороги, тому не доведеться прокручувати. Спеціальні сервіси для пошуку маршруту лише дотиком пальця відкривають вам світ інформації

Bowers & Wilkins

Зі звуковою системою Bowers & Wilkins ви почуєте музику такою, якою її створив автор. Насолоджуйтесь ефектом занурення завдяки ідеально чистому звучанню..

Технологія Apple CarPlay

Непомітно поєднана із центральним дисплеєм вашого автомобіля, технологія Apple CarPlay дозволяє вам насолоджуватися у вашому Volvo XC60 всім, що ви любите у вашому iPhone.

Розетки

Розетки 12 В біля переднього та заднього сидінь дозволяють користуватися електронними приладами, наприклад ноутбуком. Увімкніть його у розетку, щоб попрацювати, переглянути фільм або ТВ-шоу. Як додаткова опція доступна розетка 230 В.

Панель приладів

Завдяки проекційній панелі приладів на вітровому склі вся важлива інформація завжди перед очима у водія. Він не відволікається від дороги.

Інновації з думкою про людей

Безпека світового класу є закономірним результатом креативності та винахідливості інженерів Volvo Cars.

Технологія City safety

Абсолютно новий XC60 виявляє пішоходів, велосипедистів та — вперше в світі — великих тварин на дорозі. Автомобіль попередить Вас, і в разі необхідності, застосує гальма, якщо Ви не відреагували, навіть в темряві. Ця система також працює, коли є ризик зіткнення при русі на невеликій швидкості або із статичними об’єктами.

Безпека світового рівня

Перша в світі технологія, розроблена Volvo Cars, яка завдяки підрулюванню попереджає з’їзд з дороги на високій швидкості. Вона допоможе повернутись у смугу руху, якщо Ви з’їхали на край дороги.

Підтримка у дорозі

В наші дні, допоміжні функції в автомобілі роблять процес керування безпечнішим та приємнішим. Система Pilot Assist автоматично підтримує задану швидкість або відстань до автомобіля, що рухається попереду, а також м’яко корегує положення керма, щоб автомобіль рухався в обраній смузі руху.

НАШІ ІННОВАЦІЇ
Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.