Автомобілі для тест-драйву — Volvo Car – Київ Аеропорт

Автомобілі для тест-драйву

Volvo XC40
Пройдіть тест-драйв єдиного в Україні Volvo XC 40 в комплектації R-Desing, який надає нові умови дизайну, нові ідеї керування.
Записатися на тест-драйв Volvo XC40
Volvo XC60
«Volvo Car – Київ Аеропорт» пропонує Вам пройти тест-драйв динамічного Volvo ХС60 2.0 AWD в комплектації R-Design на єдиному в Києві швидкісному Бориспільському шосе.
Записатися на тест-драйв Volvo XC60
Volvo V90 Cross Country
««Volvo Car – Київ Аеропорт» пропонує Вам пройти тест-драйв Volvo V90 Cross Country — універсал з кліренсом позашляховика, на який ви можете покластися у несприятливу погоду, на складних дорогах і в жорстких умовах. Завітай в наш дилерський центр та сам випробуй автомобіль на єдиному в Києві швидкісному Бориспільському шосе.
Записатися на тест-драйв Volvo V90CC

Volvo S90
«Volvo Car – Київ Аеропорт» пропонує Вам пройти тест-драйв дизельного Volvo S90 в комплектації Inscription на єдиному в Києві швидкісному Бориспільському шосе.
Записатися на тест-драйв Volvo S90

Volvo ХС90
«Volvo Car – Київ Аеропорт» пропонує Вам пройти тест-драйв ХС90 з пневматичною підвіскою, яка зробить вашу поїздку значно комфортнішою. Завітай в наш дилерський центр та сам випробуй автомобіль на єдиному в Києві швидкісному Бориспільському шосе.
Записатися на тест-драйв Volvo XC90