«Volvo Car – Київ Аеропорт» пропонує Вам пройти регламентне обслуговування Вашого Volvo з вигодою до 20%!* — Volvo Car – Київ Аеропорт

«Volvo Car – Київ Аеропорт» пропонує Вам пройти регламентне обслуговування Вашого Volvo з вигодою до 20%!*

Підписатися на новини

Поділитися

Поділіться цією новиною у соцмережах або надішліть її на пошту друзям

     

Вашому Volvo потрібне регламентне технічне обслуговування?

 

Єдиний дилер в Україні, сертифікований за найвищими стандартами виробника сервісний центр «Volvo Car – Київ Аеропорт» пропонує Вам пройти регламентне технічне обслуговування автомобіля з вигодою на роботи — 20% та фіксованою вартістю моторної оливи – 300 гривень за літр.

Ваша вигода за даною пропозицією становить – до 1 100 гривень.

 

Спеціальна пропозиція діє в період з 01 квітня по 31 серпня 2019р.

 

Тільки в офіційному сервісному центрі Вам запропонують найвищий рівень обслуговування Вашого автомобіля за новим стандартом Volvo Personal Service (VPS), це абсолютно новий підхід до сервісного обслуговування, в рамках якого ми піклуємося не лише про Ваш автомобіль, але й про Вас.

Детальніше про новий стандарт Volvo — Volvo Personal Service Ви можете дізнатись за посиланням http://bit.ly/2vG7Um4

 

Оформити запис на СТО

 

Деталі за телефоном (044) 591 75 75 (Вартість дзвінків згідно тарифів операторів зв’язку)

Будьте впевнені, обслуговуючи свій автомобіль у дилерському центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт», Ви гарантовано отримуєте якісний результат!

 

«Volvo Car — Київ Аеропорт» — Ваш дилер Volvo на Бориспільському шосе!

Тел. (044) 591 75 75

www.airport.volvocarsdealer.com

 

*Строк дії пропозиції з 01.04 по 31.08.2019. Під вигодою розуміється знижка в розмірі 20% що надається на всі роботи з регламентного ТО та розливна моторна олива ТМ Castrol із допуском A5/B5 за фіксованою вартістю 300 грн./л. і розповсюджується на всі автомобілі Volvo,  що проходять плановий ТО на сервісі дилерського центру  «Volvo Car – Київ Аеропорт» Знижки по даній пропозиції не підсумовуються з іншими знижками ТОВ «ВіДі Нордвей», у тому числі за Програмою лояльності. Право на отримання знижки на роботи згідно з даною пропозицією мають тільки фізичні особи.  Додаткова інформація за телефоном відділу сервісу: (044) 591 75 75.

Підписатися на новини