Спеціальна пропозиція на автомобілі Volvo! | | Volvo Car – Київ Аеропорт Спеціальна пропозиція на автомобілі Volvo! — Volvo Car – Київ Аеропорт

Спеціальна пропозиція на автомобілі Volvo!

Підписатися на новини

Поділитися

Поділіться цією новиною у соцмережах або надішліть її на пошту друзям

     

Кожна модель Volvo 90-ї серії підкорює чудовим дизайном, надзвичайним комфортом та інноваційними технологіями, що надихає на нові звершення і дарує неймовірні емоції від керування.

Ми пропонуємо унікальну можливість придбати автомобілі Volvo 90-ї серії із вигодою до 275 000 гривень*.

 

Volvo S90

            Volvo V90 Cross Country

Volvo XC90

Із вигодою до 17%*

Із вигодою до 15%* Із вигодою до 14%*
Дізнатися  більше Дізнатися  більше

Дізнатися  більше

 

Встигни обрати свій Volvo  за спеціальними умовами у Volvo Car – Київ Аеропорт на Бориспільському шосе.

Деталі у консультантів за телефоном (044) 591 75 75, або ж завітайте до нашого автосалону за адресою: вул.. Київська, 47, с. Чубинське, Бориспільський р-н.

*Спеціальні ціни діють з 01 червня 2018 року до 31 липня 2018 року включно в ТОВ «ВіДі Нордвей» за адресою : вул. Київська, 47, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл., Україна. Спеціальні ціни та розмір вигоди вказані станом на 04. 06.2018 р. та можуть змінюватися. Під певним переліком автомобілів мається на увазі вказаний вище модельний ряд автомобілів у комплектаціях наявних в Україні. Пропозиція не додається до інших акційних пропозицій, а також бали за бонусною програмою лояльності на картки клієнтів не нараховуються.

Підписатися на новини