SWEDEN. VOLVO. MIDSUMMER. Лише у червні на обмежену кількість авто* | | Volvo Car – Київ Аеропорт SWEDEN. VOLVO. MIDSUMMER. Лише у червні на обмежену кількість авто* — Volvo Car – Київ Аеропорт

SWEDEN. VOLVO. MIDSUMMER. Лише у червні на обмежену кількість авто*

Підписатися на новини

Поділитися

Поділіться цією новиною у соцмережах або надішліть її на пошту друзям

     

Літо у Швеції коротке. Воно робить перші несміливі кроки в травні і набирає силу в червні. Йому потрібно поспішати, адже у вересні ночі знову стануть холодними. У Midsummer, день літнього сонцестояння, шведське літо — в самому розквіті сил, із соковитою молодою зеленню, яскравими фарбами, п’янкими ароматами і короткими світлими ночами. На півночі настає полярний день, і сонце зовсім не опускається за горизонт.
Шведи люблять, щоб все було організовано з розумом. Тому багато хто планує свій щорічну відпустку відразу після Midsummer. Це означає, що до свята треба закінчити всі справи на роботі. А свято це, як і багато інших, за традицією відзначають за містом. Заздалегідь їдуть на дачу або у село, в містах все закривається, і на вулицях — ні душі.
Зате головні автомагістралі переповнені. Пробки тягнуться на кілометри. Роздратовані шведи втішаються думкою, що попереду їх чекають сім’я, друзі і свято. Свято середини літа — це привід зібратися великою компанією. З’їжджаються численні родичі і друзі: ось відмінна можливість виконати свої соціальні зобов’язання, зустрітися, вдосталь поспілкуватися — і потім вже спокійно насолоджуватися відпусткою, ні на кого не відволікаючись.
Долучайтесь і ви до святкування Midsummer разом із Volvo! А ми приготували для вас подарунки – додаткову вигоду* на розкішні автомобілі 90-ї серії, яка діє лише у червні!
Придбай автомобіль S90 із вигодою до 17% — ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ!

Придбай автомобіль V90 Cross Country із вигодою до 15% — ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ!

Придбай автомобіль XC90 із вигодою до 14% — ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ!

За більш детальною інформацією звертайтесь до консультантів відділу продажів «Volvo Car – Київ Аеропорт» за телефоном: +38 (044) 591 75 75

 

* Під комерційним курсом євро мається на увазі курс євро, що відображається на сайті http://www.winner.ua/. Спеціальні ціни діють з 01 червня 2018 року до 30 червня 2018 року включно в ТОВ «ВіДі Нордвей» за адресою : вул. Київська, 47, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл., Україна. Спеціальні ціни та розмір вигоди вказані станом на 12. 06.2018 р. та можуть змінюватися. Під певним переліком автомобілів мається на увазі вказаний вище модельний ряд автомобілів у комплектаціях наявних в Україні. Пропозиція не додається до інших акційних пропозицій, а також бали за бонусною програмою лояльності на картки клієнтів не нараховуються.

Підписатися на новини