Volvo S60 Cross Country розроблений для сміливих індивідуалістів! — Volvo Car – Київ Аеропорт

Volvo S60 Cross Country розроблений для сміливих індивідуалістів!

Підписатися на новини

Поділитися

Поділіться цією новиною у соцмережах або надішліть її на пошту друзям

     

Спекотна пропозиція в дилерському центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт» —  Volvo S60 Cross Country за 960 000 гривень.

S60 Cross Country — це спортивний седан для водіїв, які полюбляють динамічний стиль водіння. Незалежно від тривалості поїздки ви завжди отримуватимете насолоду від керування авто.

Особливості Volvo S60 Cross Country:

• повноприводний автомобіль з дорожнім просвітом 201мм;
• система City Safety;
• шкіряний салон;
• система передпускового обігріву двигуна та салону з таймером;
• датчик дощу;
• голосове управляння
• система безключового доступу;
• система сигналізації Volvo Guard Alarm.

Це елегантний повноприводний автомобіль може з легкістю долати складні ділянки на будь-яких дорогах країни – від важких гравієвих доріг до автобанів.
В салоні ви і ваші пасажири можете відпочити у вишуканій ретельно створеній кабіні з безліччю продуманих функцій. Цифровий дисплей водія з трьома графічними режимами додасть вам відчуття повного контролю, а аудіосистема Sensus Connect High Performance зробить звучання музики в автомобілі реалістичним та винятково чистим, незалежно від того на якому сидінні ви подорожуєте.
Таким чином, якщо ви шукаєте не лише виразний, але й надійний автомобіль, то Volvo S60 Cross Country стане вашим ідеальним вибором.
Саме зараз найкращий час на придбання автомобіля Volvo S60 Cross Country! Спеціальна цінова пропозиція діє на обмежену кількість автомобілів.

Деталі за телефоном: +38 (044) 591 75 75

Дивитися автомобілі в наявності.

«Volvo Car — Київ Аеропорт» — Ваш дилер Volvo на Бориспільському шосе!

* Спеціальні ціни діють з 15 по 30 травня 2018 року, або до моменту продажу автомобілів, на який розповсюджується дія пропозиції (в залежності від того, що наступить раніше) в ТОВ «ВіДі Нордвей» за адресою : вул. Київська, 47, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл.., Україна. Кількість автомобілів обмежена. Пропозиція не додається до інших акційних пропозицій, а також бали за бонусною програмою лояльності на картки клієнтів не нараховуються.

Підписатися на новини