Отримайте додатковий рік гарантії для Вашого Volvo! — Volvo Car – Київ Аеропорт

Отримайте додатковий рік гарантії для Вашого Volvo!

Підписатися на новини

Поділитися

Поділіться цією новиною у соцмережах або надішліть її на пошту друзям

     

Шановні Пані та Панове!

Офіційний дилер Volvo -«Volvo Car — Київ Аеропорт» пропонує Вам додатковий рік гарантії до Вашого Volvo.

Будьте впевнені, що скориставшись нашою спеціальною пропозицією «Подовжена гарантія від ВіДі АвтоСіті Аеропорт», ваш автомобіль буде захищений від непередбачених витрат після закінчення гарантійного терміну від виробника.

При купівлі нового автомобіля в «Volvo Car — Київ Аеропорт»,  в період дії спеціальної пропозиції ви отримуєте додатково 1 рік продовженої гарантії від «ВіДі АвтоСіті Аеропорт». В період дії продовженої гарантії від «ВіДі АвтоСіті Аеропорт» ваша вигода на ремонт автомобіля може скласти до 300 000 гривень *.

Спеціальна пропозиція діє в період з 19 квітня 2017 р по 30 червня 2017 р.

Продовжена гарантія від «ВіДі АвтоСіті Аеропорт» починає діяти в порядку, передбаченому умовами програми, після закінчення гарантійного терміну від заводу-виробника.

Ремонт автомобіля після закінчення терміну дії заводської гарантії продовжує здійснюватися на сервісних станціях «ВіДі АвтоСіті Аеропорт».

Ознайомитися з умовами програми «Подовжена гарантія від ВіДі АвтоСіті Аеропорт»

* Під продовженої гарантією від «ВіДі АвтоСіті Аеропорт» мається на увазі право клієнта на зазначених в Програмі умови і порядку укласти за рахунок дилерських центрів «ВіДі АвтоСіті Аеропорт» договір добровільного страхування транспортного засобу від механічних і електричних поломок, за умовами якого загальний ліміт страхових відшкодувань на ремонт автомобіля по всіх страхових випадках (агрегатний ліміт відшкодування) становить до 300 000 грн. Страхує ТДВ «СК« ВіДі-Страхування» (ліцензія Держфінпослуг України АВ №500238 від 05.01.2010 р). Спеціальна пропозиція діє тільки для фізичних осіб і не поширюється на автомобілі, які використовувалися в якості автомобілів тест-парку для проведення пробних поїздок (тест-драйву).

Замовити зворотній дзвінок

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Ім'я*

Прізвище*

Контактний телефон*

Тема звернення

Бажана дата дзвінка

Час дзвінка

Підписатися на новини