Зимові шини для Вашого Volvo в розстрочку! — Volvo Car – Київ Аеропорт

Зимові шини для Вашого Volvo в розстрочку!

Підписатися на новини

Поділитися

Поділіться цією новиною у соцмережах або надішліть її на пошту друзям

     

З настанням холодів, Ваш автомобіль потребує особливої уваги, і фахівці «Volvo Car – Київ Аеропорт» рекомендують в першу чергу звернути увагу на шини Вашого Volvo. Шини, розраховані на зимовий і літній сезон, відрізняються як малюнком протектора, так і своїм складом. Літня гума добре функціонує при плюсових температурах, що ж до зимової – то вона найбільш ефективна при температурі від плюс п’яти до мінус сорока градусів.Dekor okno

Дилерський центр «Volvo Car – Київ Аеропорт» піклується про Вас та Ваш гаманець. Саме тому ми розробили спеціальну пропозицію на придбання зимових шин в розстрочку.

За умовами спеціальної пропозиції Ви можете придбати комплект зимових шин та оригінальних коліс за фіксованою ціною з першим внеском 50%. Інші 50% вартості Ви сплачуйте в день проведення шиномонтажа.

Ще однією перевагою окрім придбання зимових шин в розстрочку є гарантоване проведення шиномонтажу в прийнятний для Вас час.

 

Пропозиція діє в період з 01 жовтня по 30 листопада 2016 року

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців сервісу «Volvo Car – Київ Аеропорт» за телефоном: +38 (044) 591 75 75

 

Бережіть себе і своїх близьких!

 

«Volvo Car — Київ Аеропорт» — Ваш дилер Volvo на Бориспільському шосе!
Тел. (044) 591 75 75
www.airport.volvocarsdealer.com

 

* Пропозиція діє в період з 01 жовтня по 30 листопада 2016 року, в дилерському центрі ТОВ «ВіДі Нордвей» на Бориспільському шосе. Під розстрочкою розуміється можливість придбання зимових шин та комплектів колес на наступних умовах: перший внесок 50%, наступні 50% сплачуються на момент проведення шиномонтажу. Пропозиція діє тільки для фізичних осіб та за умови проведення шиномонтажу в дилерському центрі ТОВ «ВіДі Нордвей». За додатковою інформацією просимо звертатись до консультантів з сервісу «Volvo Car — Київ Аеропорт» за телефоном: (044) 591 75 75 (вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв’язку).

Підписатися на новини