Новий V90 Cross Country розкриває пригодницький характер автомобілів Volvo. — Volvo Car – Київ Аеропорт

Новий V90 Cross Country розкриває пригодницький характер автомобілів Volvo.

Підписатися на новини

Поділитися

Поділіться цією новиною у соцмережах або надішліть її на пошту друзям

     

Преміальний автовиробник Volvo Cars представляє довгоочікуваний позашляховик V90 Cross Country, який доповнить оновлену лінійку 90-й серії Volvo.Каркасное строительство своими руками

198325-new-volvo-v90-cross-country-location

 

 

 

 

 

 

 

 

З часу виходу на ринок першої моделі Cross Country пройшло майже 20 років. З тих пір бренд Volvo асоціюється з потужними автомобілями, що володіють відмінними позашляховими якостями і підготовленими для їзди в будь-яких умовах і в будь-яку погоду. Концерн постійно поповнює лінійку Cross Country новими моделями.

731c64b-198294-cross-country-range

 

 

 

 

 

Автомобілі Volvo лінійки Cross Country відіграють все більшу роль в продуктовому портфелі шведського автовиробника. Пояснюється це тим, що покупці преміальних автомобілів ведуть активний спосіб життя, який все частіше кличе їх з ідеальних асфальтових трас на бездоріжжі.

«V90 Cross Country втілив в собі елегантний дизайн V90 і перетворився у позашляховик, який гарантує безпеку, комфорт і відмінні технічні характеристики в поєднанні з пригодницьким характером нового автомобіля», — сказав Хокан Самуельсон (Håkan Samuelsson), президент і генеральний директор Volvo Car Group.

a2b7451-198284-new-volvo-v90-cross-country

 

 

 

 

 

 

 

 

Зими в Швеції — одні з найсуворіших на нашій планеті, а понад 77% території країни покрито лісами і озерами. Тому Швеція є природним полігоном для розробки автомобілів, придатних для експлуатації в самих екстремальних умовах та випробування їх надійності. Досвід, отриманий за багато років таких випробувань, є найважливішою частиною спадщини Volvo Cars, яка відображена в лінійці Cross Country.

«Наші автомобілі добре зарекомендували себе завдяки високому рівню безпеки, міцності та надійності. Повний привід, збільшений дорожній просвіт і шасі, оптимізоване для комфорту і керованості в будь-яких погодних і дорожніх умовах, — всі ці якості дозволили новому V90 Cross Country повністю реалізувати переваги багатофункціонального універсала V90 і стати справжнім позашляховиком», — упевнений д-р Петер Мертенс (Peter Mertens), старший віце-президент з досліджень і розробок Volvo Cars.

b89687a-198268-slippery-road-alert-with-graphics

 

 

 

 

 

V90 Cross Country побудований на розробленій в Volvo Cars платформі SPA. Автомобіль пройшов різноманітні випробування, результати яких гарантують, що він успішно впорається з будь-якими екстремальними ситуаціями, які виникають у нього на шляху.

V90 Cross Country дійсно готовий до будь-яких умов, витримавши масштабні випробування і тести — від секретних полігонів на півночі Швеції, де температури регулярно опускаються нижче -40 градусів, до розпечених пустель в самому центрі Арізони, де Volvo Cars проводить випробування своєї продукції в умовах максимально високих температур.

7d3c813-167928-chassis-simulator

 

 

 

 

 

 

Дизайн кузова виділяє його з безлічі автомобілів на будь-якій дорозі, а за м’язистим зовнішнім виглядом ховається чудовий салон, який надає такий рівень розкоші, який ледь можна зустріти у представників цього сегменту. V90 Cross Country пропонує своїм власникам інноваційні системи зв’язку та розваг, які були раніше представлені в новому S90, включаючи неперевершену аудіосистему Bowers & Wilkins.

926ddcb-198292-new-volvo-v90-cross-country-interior

 

 

 

 

 

У зовнішньому вигляді V90 Cross Country органічно поєднуються одразу кілька граней характеру цього автомобіля: потужність, динамічність, мужність і елегантність. «Розробка моделей Volvo Cross Country — це не вправа з чергових дизайнерських переробок, а чесна робота над можливостями автомобіля. Volvo V90 Cross Country інтригує поєднанням потужного і мужнього екстер’єру і витонченого скандинавського салону. Він розвиває традиції сімейства Volvo Cross Country, пропонуючи інший підхід: реалізація унікальних позашляхових можливостей в елегантному і вишуканому кузові універсалу», — каже Томас Інгенлат (Thomas Ingenlath), старший віце-президент з дизайну Volvo Cars.

c25d516-198288-new-volvo-v90-cross-country-detail

 

 

 

 

 

Новий V90 Cross Country  піднімає сегмент, який добре себе зарекомендував, на абсолютно новий рівень комфорту. Згідно з планами компанії, виробництво нової моделі почнеться восени на заводі Volvo Cars в місті Торшланда в Швеції.

f76b075-167929-chassis-simulator

 

 

 

 

 

 

d5730fd-173835-volvo-v90-steel-cage-with-text

 

 

 

 

 

 

 

c2ee216-198262-new-volvo-v90-cross-country-park-assist

 

 

 

 

 

 

1d642fe-198312-new-volvo-v90-cross-country-driving

 

 

 

 

 

Підписатися на новини