Volvo Cars представила оновлені V40 та V40 Cross Country — Volvo Car – Київ Аеропорт

Volvo Cars представила оновлені V40 та V40 Cross Country

Підписатися на новини

Поділитися

Поділіться цією новиною у соцмережах або надішліть її на пошту друзям

     

Моделі V40 і V40 Cross Country будуть оновлені, починаючи з 2017-го модельного року. Вони отримають нову зовнішність, відповідно до фірмового стилю Volvo.veroxybd.com

Головними елементами екстер’єру автомобілів нового модельного року стала змінена решітка радіатора і більш значний логотип Volvo — «Знак металу» (ironmark). Крім того, V40 отримав нові фари у формі «Молот Тора», і тепер автомобіль виглядає більш переконливо, наслідуючи риси старших моделей Volvo 90-й серії.Безопасные SEO эксперименты

f37c5e0-175946-volvo-v40-t5-inscription-location-3-4-front

«V40 — це бестселер Volvo в Європі і друга за популярністю модель марки в світовому масштабі, тому вона дуже важлива для компанії. І без того успішний автомобіль, який отримав нову зовнішність в рамках поновлення для 2017 модельного року, стане ще більш привабливим для клієнтів, які віддають перевагу цьому сегменту», — зазначив Бйорн Аннвалль (Björn Annwall), старший віце-президент з продажу, маркетингу та обслуговування клієнтів Volvo Car Group.

952467b-175958-volvo-v40-t5-r-design-studio

До вже наявних кольорів кузова Volvo V40 додані п’ять додаткових, включаючи абсолютно нові блакитні кольори Amazon Blue і Denim Blue, а також три кольори, які були доступні для інших моделей Volvo Cars: блакитний Bursting Blue, блакитний Mussel Blue і світло-бежевий Luminous Sand.

b7e9340-175959-volvo-v40-t5-r-design-studio

V40 отримав нові «відзнаки», які вперше були запропоновані для XC90 — вони підкреслюють рівні комплектацій, варіанти обробки, а також вісім нових моделей дисків. Всі ці елементи тепер доступні для моделей V40, R-Design і V40 Cross Country.

e01297a-175960-volvo-v40-t5-r-design-studio

Volvo Concept Estate продемонстрував новий варіант оформлення салону City Weave, який тепер в якості опції буде доступний для V40, включаючи нове рульове колесо темно-сірого і світлих тонів. Також пропонується кілька варіантів внутрішніх панелей з алюмінію: Milled Aluminium, Black Grid Aluminium і Stealth Aluminium. Яскраві дверні панелі отримають прошивку контрастного кольору, і вперше для цієї моделі буде доступна така опція, як обробка стелі в темному кольорі. Для модифікацій R-Design і Inscription будуть запропоновані нові накладки на пороги, а також брелоки оновленої форми з новим логотипом Volvo.

City Weave upholstery

Розвиваючи інноваційний підхід в розробці двигунів і трансмісій, Volvo вдалося скоротити викиди CO2 для популярної версії з мотором D2 і механічною КПП — тепер такий автомобіль виробляє всього 89 г/км CO2, причому такі характеристики актуальні при виборі будь-яких доступних для моделі шин.

3516960-175930-volvo-v40-t4-momentum-location-front

Додаток Volvo On Call для смартфонів, що забезпечує доступ до багатьох функцій автомобіля в віддаленому режимі, отримав значні доповнення. Тепер Volvo On Call працює з такими пристроями як Apple Watch або Android Wear і забезпечує підключення рівня Microsoft Band 2, надаючи голосове управління певними функціями при використанні смартфонів на базі ОС Windows 10.

Оновлений додаток Volvo On Call включає функцію інтегрованого календаря: тепер ви зможете підключити ваш особистий календар до мобільного додатку, після чого додаток при необхідності буде направляти потрібну інформацію безпосередньо в навігаційну систему. У 2016 році програма Volvo On Call буде доступна вже для 10 автомобілів Volvo, надаючи доступ до всіх звичайних функцій в масштабі цілого парку автомобілів.

Volvo V40 T4 Momentum Location Front

Більш того, в Volvo On Call буде доступна функція програмованої кнопки Flic — за допомогою цієї функції користувачі зможуть запрограмувати одну фізичну кнопку для виконання декількох завдань, наприклад, заблокувати дверні замки, включити або вимкнути обігрів. Така кнопка може використовуватися для швидкого доступу до послуг Volvo On Call.

Volvo також пропонує підтримку операційної системи Windows 10 — нова версія програми Volvo On Call може використовуватися на звичайних ПК або планшетах, забезпечуючи взаємодію з автомобілем Volvo.

8806441-175942-volvo-v40-t5-r-design-location-profile

Технологія CleanZone

Volvo впевнено утримує лідерство в такій сфері, як висока якість повітря в салоні автомобіля. Підтвердженням тому служить логотип CleanZone, що розмістився на диффузорах вентиляційної системи на центральній панелі моделей 40-ї серії, починаючи з 2016 року. Технологія Volvo CleanZone забезпечує ефективну фільтрацію повітря, перш ніж воно потрапить в салон машини. Система видаляє шкідливі для здоров’я людей частки, обсяги яких постійно зростають у великих містах. Технологія CleanZone демонструє безперервні зусилля Volvo по створенню сприятливої ​​атмосфери в автомобілі — в тому числі чисте повітря, усунення виділень і запахів в салоні, а також використання матеріалів обробки, що виключають алергени.

c93cb06-175962-cleanzone-in-the-volvo-v40

Підписатися на новини