«Volvo Car – Київ Аеропорт». Офіційне відкриття концептуального дилерського центру Volvo — Volvo Car – Київ Аеропорт

«Volvo Car – Київ Аеропорт». Офіційне відкриття концептуального дилерського центру Volvo

Підписатися на новини

Поділитися

Поділіться цією новиною у соцмережах або надішліть її на пошту друзям

     

Автомобільний холдинг ВіДі Груп з гордістю представляє Вам новий флагманський центр Volvo – «Volvo Car – Київ Аеропорт», що відкрився в одному з найбільших автомістечок України – «ВіДіАвтоСіті Аеропорт».Расчет лестниц

«Volvo Car – Київ Аеропорт» − це перший в Україні концептуальний дилерський центр Volvo, побудований відповідно до новітніх стандартів Volvo RetailExperience (VRE).

Концепція Volvo RetailExperience ґрунтується на контрастах – відкрите та закрите, тепле та холодне. Фасади з матового скла протягом дня виглядають білими та непрозорими, а ввечері починають просвічуватись.Зовнішнє оформлення в холодних тонах дивовижним чином контрастує з теплим та гостинним інтер’єром. Центром комфорту салону є зона відпочинку, що оформлена в стилі вітальні сучасного шведського будинку зі скандинавськими меблями та використанням в оздобленніприродних матеріалів.

Новий дилерський центр «Volvo Car — Київ Аеропорт» загальною площею 1290 кв.м. дозволяє представити в шоу-румі весь модельний ряд автомобілів Volvo. Зона сервісу становить 600 кв.м.
«Volvo Car — Київ Аеропорт» — перший дилерський центр в Україні, що започаткував новий підхід до обслуговування клієнтів Volvo Personal Service. Згідно з Volvo Personal Service кожен клієнт Volvo має особистого механіка для поліпшення сервісу та прискорення роботи.

Новий дилерський центр став поєднанням легендарної шведської безпеки автомобільного бренду Volvo та багатолітнього досвіду роботи ВіДі Груп.

«Це один із небагатьох дилерських центрів у Європі та перший в Україні, який побудовано до останніх концептуальних стандартів Volvo. Його особливість полягає в тому, що в Україні найближчим часом він буде єдиним 3S-концептуальним автосалоном, що має три складові — Sales (продаж), Service (обслуговування) і SpareParts (запчастини та/або аксесуари). Наш автосалон Volvo повністю відповідає вимогам бренду, які суворо регламентують і розміри салону, і внутрішнє устаткування, і обсяги майбутніх продажів, тощо. Найголовніше, що ми перебуваємо в Київському регіоні, який забезпечує понад 30% українських продажів нових автомобілів. Тому ми, безумовно, повинні бути кращими», — відзначив Олександр Віталійович Джуринський, член Консультаційних рад «ВіДі Груп».

Новий дилерський центр «Volvo Car – Київ Аеропорт» надає своїм клієнтам повний спектр унікальних і вже звичних для автомобільного ринку України послуг, а саме:

Запрошуємо Вас до світу Volvo!

Чекаємо на Вас за адресою: Бориспільське шосе (поворот на аеропорт), 7 хвилин від Києва.

«Volvo Car – Київ Аеропорт» — Ваш дилер Volvo на Бориспільському шосе.

www.airport.volvocarsdealer.com

Тел. (044) 591 75 75

Підписатися на новини