Euro NCAP нагородила Volvo XC90 титулом «Кращий у своєму класі» у 2015 році — Volvo Car – Київ Аеропорт

Euro NCAP нагородила Volvo XC90 титулом «Кращий у своєму класі» у 2015 році

Підписатися на новини

Поділитися

Поділіться цією новиною у соцмережах або надішліть її на пошту друзям

     

Інноваційний позашляховик Volvo XC90 отримав чергове визнання за свою роль у переосмисленні сегмента позашляховиків — цього разу XC90 виявився кращим в області безпеки, де споконвічно лідирує Volvo. Позашляховик Volvo отримав нагороду як найкращий у своєму класі в 2015 році в категоріях Великий позашляховик і Загальні експлуатаційні характеристики.http://ragrani.ru

adf3890-163260-the-new-volvo-xc90

olvo XC90 отримав кращий рейтинг Euro NCAP +2015, набравши 100 відсотків в категорії «Системи безпеки в допомогу водієві» і видатні 97 відсотків в категорії «Захист дорослих людей в автомобілі». Такі характеристики відображають інноваційний підхід, яким керується Volvo Cars, розробляючи нові системи безпеки. «Ми завжди раді отримати визнання нашої роботи. XC90 втілює в собі всі новації Volvo Cars. Він ще раз підтверджує наше лідерство в області активної і пасивної безпеки. Згідно з нашою стратегією до 2020 року люди не повинні гинути або отримувати серйозні пошкодження в нових автомобілях Volvo. XC90 оснащений останніми технологіями безпеки і системою напівавтономного управління, і це наочно підтверджує наше прагнення досягти поставленої мети», — підтвердив Ян Іварссон (Jan Ivarsson), виконуючий обов’язки директора Центру з безпеки Volvo Cars.

fe17700-150051-the-all-new-volvo-xc90-city-safety

Нагорода Euro NCAP, яка особливо відзначила «чудові експлуатаційні характеристики» XC90, була надана буквально відразу після оголошення про завоювання цією моделлю інших престижних нагород і титулів, включаючи «Автомобіль року» журналу Motor Trend, «Північноамериканський позашляховик року» і «Автомобіль року» журналу Auto Express, і це лише частина отриманих нагород. Продажі XC90, які продовжують випереджати виробничі плани, кардинально змінили процеси перетворення шведського автовиробника, представленого в сегменті «преміум». У 2015 році компанія продемонструвала рекордні для себе продажі: за рік було продано більше 503 000 автомобілів.

201882a-163265-the-new-volvo-xc90

Підписатися на новини